Transporta ilegal persoane

Date:

Share post:

Poliţiştii argeşeni l-au depistat pe E.S în vârstă de 61 de ani, din comuna Bradu care transporta persoane fără a deţine autorizaţiile necesare.

Bărbatul vinovat a fost sancţionat de oamenii legii cu o amendă de .1000 de lei, iar certificatul şi plăcuţele de înmatriculare i-au fost reţinute pentru o o perioadă de 6 luni.

Imaginea este din arhivă.

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cine crezi că va câștiga titlul în Superliga
spot_imgspot_img

Citeşte
ŞI

La Bălilești, ”canalizare” înseamnă că dejecțiile sunt deversate direct în râul Bratia (video)

Situație gravă la Bălilești: un localnic a filmat cum...