Tinerii violatori din Topoloveni, în arest la domiciliu

Date:

Share post:

Aşa cum am mai informat, doi tineri din Topoloveni au fost săltaţi de oamenii legii joi seara după ce au batjocorit o tânără de 19 ani.

După ce au petrecut o noapte după gratii, Gelu Claudiu B. şi Vasile Ionuţ T. au fost duşi la Parchetul de pe lângă Judecătoria Topoloveni cu propunere de arestare preventivă.

În urma prezentării acestora în faţa instanţei, judecătorii au decis ca cei doi vinovaţi să fie plasaţi în arest la domiciliu pentru 30 de zile.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cine crezi că va câștiga titlul în Superliga
spot_imgspot_img

Citeşte
ŞI

După ce Eugen Tomac și-a depus mandatul de premier, Nicușor Dan i-a oferit funcția PSD-istului Adrian Veștea de la PNL

În această dimineață, prim-ministrul desemnat Eugen Tomac și-a depus...

Un urs bântuie de azi-noapte pe platforma Dacia de la Mioveni

Prezența unui urs a fost semnalată, noaptea trecută, într-o...