Şoferii vitezomani, „vânaţi” cu radarul de pe podul de la Teiu

Date:

Share post:

S-a vorbit şi scris, de mai multe ori, despre ingeniozitatea şoferilor în a păcăli agenţii de Poliţie Rutieră.

Nici aceştia din urmă, însă, nu duc lipsă de ingeniozitate în a-i prinde pe cei care încalcă regulile de circulaţie.

O mostră în acest sens o oferă imaginea alăturată, surprinsă de un şofer amator: doi agenţi de Poliţie supraveghează cu aparatele radar autostrada Bucureşti-Piteşti, de la înălţimea podului de pe raza localităţii Teiu.

sursa foto: Info Trafic Pitesti

 

 

 

 

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cine crezi că va câștiga titlul în Superliga
spot_imgspot_img

Citeşte
ŞI

După ce Eugen Tomac și-a depus mandatul de premier, Nicușor Dan i-a oferit funcția PSD-istului Adrian Veștea de la PNL

În această dimineață, prim-ministrul desemnat Eugen Tomac și-a depus...

Un urs bântuie de azi-noapte pe platforma Dacia de la Mioveni

Prezența unui urs a fost semnalată, noaptea trecută, într-o...