Pitești Fest Basketball 3 la 3, pe 23 mai, în parcul Lunca Argeșului

Date:

Share post:

Pe 23 mai, inima Piteștiului va bate în ritmul driblingurilor și al aruncărilor la coș. Evenimentul, dedicat pasionaților de mișcare și adrenalină, se va desfășura în superbul cadru natural din parcul Lunca Argeșului, locul perfect unde energia naturii se împletește cu dinamismul baschetului urban.

”La start vom avea 5 categorii a câte maxim 8 echipe (primele beneficiază de acces) înscrise:

⚪️ 𝐔𝟏𝟔 masculin (generațiile 2010 și 2011)

🟣 𝐔𝟏𝟔 feminin (generațiile 2010 și 2011)

⚪️ 𝐔𝟏𝟖 masculin (generațiile 2008 și 2009)

🟣 𝐔𝟏𝟖 feminin (generațiile 2008 și 2009)

⚪️ 𝐎𝐏𝐄𝐍 𝐌𝐈𝐗𝐓 (destinată tuturor persoanelor născute în anul 2007 și mai mari)

💻 Adună-ți prietenii, formează o echipă și vino să te bucuri alături de noi. Pentru înscriere, completează formularul din comentarii și contactează-ne la adresa de e-mail: andre_badea2009@yahoo.com”, a transmis Primăria Pitești.

CITIȚI ȘI: „Piteştiul nu e doar oraşul lui Mutu şi Dobrin, ci şi al lui Scobai şi Ziguli”

sursa foto: Primăria Pitești

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Cine crezi că va câștiga titlul în Superliga
spot_imgspot_img

Citeşte
ŞI

La Bălilești, ”canalizare” înseamnă că dejecțiile sunt deversate direct în râul Bratia (video)

Situație gravă la Bălilești: un localnic a filmat cum...