Cu doar câteva minute în urmă, un fânar a fost cuprins de flăcări la Corbeni – Oeşti-Pământeni.
Pentru a îndepărta pericolul, au intervenit două autospeciale ale pompierilor din Curtea de Argeş şi un echipaj SMURD, pentru a acorda primul ajutor eventualelor victime.
Din fericire, nu a fost înregistrată nicio persoană rănită.
Imaginea este din arhivă.

