Astăzi, un accident rutier a avut loc în localitatea Rucăr, după ce un şofer a intrat cu maşina într-o ţeavă de gaze.
În urma incidentului au rezultat două victime care, din fericire, erau conştiente.
La faţa locului au intervenit o autospecială, un echipaj SMURD şi o ambulanţă.
Imaginea este din arhivă.

